ﮔﺰارش ﺣﺎﺿﺮ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت اﻣﻜﺎن ﺳﻨﺠﻲ ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﻲ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺗﺎﻧﻦ از ﭘﻮﺳﺖ ﮔﺮدو ﻣﻲ  ﺑﺎﺷﺪ  . اﻳﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت در ﻗﺎﻟﺐ ﻣﺘﺪوﻟﻮژي ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت اﻣﻜﺎن ﺳﻨﺠﻲ ﺗﻬﻴﻪ ﮔﺮدﻳﺪه اﺳﺖ و اﺑﺘﺪا ﻣﺤﺼﻮل ﻣﻮرد  ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﻪ ﻃﻮر دﻗﻴﻖ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪه و ﺳﭙﺲ ﺑﺮرﺳﻲ   ﻫﺎي ﻻزم روي ﺑﺎزار آن ﺻﻮرت ﺧﻮاهد گرفت.

ﻧﺎم ﻣﺤﺼﻮل  ﮔﺮدو اﺳﺘﺤﺼﺎل ﺗﺎﻧﻦ از ﭘﻮﺳﺖ

ﻇﺮﻓﻴﺖ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎدي ﻃﺮح : ۱۰۰۰ تن در سال

ﻣﻮارد ﻛﺎرﺑﺮد   ﻛﺎرﺑﺮد در ﺻﻨﺎﻳﻊ دﺑﺎﻏﻲ ﭘﻮﺳﺖ، ﻣﺼﺮف درداروﺳﺎزي

ﻣﻮاد اوﻟﻴﻪ ﻣﺼﺮﻓﻲ ﻋﻤﺪه ﻣﻮاد ﺧﺎم ﮔﻴﺎﻫﻲ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﭘﻮﺳﺘﻪ ﮔﺮدو

ﻛﻤﺒﻮد ﻣﺤﺼﻮل : ۵۳۲۲۱۲ تن در سال

اشتغال زایی : ۲۰ نفر

زمین مورد نیاز : ۲۵۰۰ متر مرب

wood-tannin-powder-for-wine

این مقاله توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و با فرمت PDF در ۵۳ صفحه و بدون داشتن هر گونه واترمارک ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

 

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - 53 صفحه بدون واترمارک 799 کیلوبایت pdf ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده