ﭘﻼﺳﺘﻴﻚ ﺗﺮﻛﻴﺒﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ از ﻣﻮادي ﭼﻮن ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز ﻛﻪ در ﻛﺸﻮر ﭘﻬﻨﺎورﻣﺎن اﻳﺮان ﺑﻪ وﻓﻮر ﻳﺎﻓﺖ ﻣﻲﺷﻮد ﺑﺪﺳﺖ ﻣﻲ آﻳﺪ  از اﻳﻨﺮو ﺗﻮﻟﻴﺪ ﭘﻼﺳﺘﻴﻚ و ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﻼﺳﺘﻴﻜﻲ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻳﻚ ﺻﻨﻌﺖ ﭘﻴﺸﺮو  در اﻗﺘﺼﺎد ﻛﺸﻮر ﻧﻘﺶ ﺑﺴﺰاﻳﻲ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ  . ﻣﺤﺼﻮﻟﻲ ﻛﻪ در اﻳﻨﺠـﺎ ﺑـﻪ ﺑﺮرﺳـﻲ آن ﻣـﻲ ﭘـﺮدازﻳﻢ ﻛـﺎرﺗﻦ  ﭘﻼﺳﺘﻴﻜﻲ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ  .

ﻧﺎم ﻣﺤﺼﻮل  ﻛﺎرﺗﻦ ﭘﻼﺳﺘﻴﻚ

ﻇﺮﻓﻴﺖ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎدي ﻃﺮح : ۳۱۰ تن در سال

ﻣﻮارد ﻛﺎرﺑﺮد  حمل میوه

ﻣﻮاد اوﻟﻴﻪ ﻣﺼﺮﻓﻲ ﻋﻤﺪه   ﭘﻠﻲ اﺗﻴﻠﻦ -ﻣﺴﺘﺮﺑﭻ

ﻛﻤﺒﻮد ﻣﺤﺼﻮل : ۱۸۶۲۱ تن در سال

اشتغال زایی : ۳۵ نفر

cartonplast.jpg

این مقاله توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و با فرمت PDF در ۵۰ صفحه و بدون داشتن هر گونه واترمارک ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - 50 صفحه بدون واترمارک 543 کیلوبایت pdf ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده