این پایان نامه به صورت فایل Word توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و به صورت رایگان ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه :  ادله اثبات دعوی در قوانین ایران و مصر – کارشناسی رشته حقوق

شرح مختصر :

امروزه ما شاهد پيشرفت علوم و تكنولوژي در جهان مي باشيم و تمامي علوم در مسير تغيير تحول و پيشرفت هستند و رشته حقوق از اين قاعده مستثني نيست و هر روزه نظرات مختلفي از سوي علما و صاحب نظران حقوق مطرح و در اختيار حقوقدانان قرار مي گيرد ، بلكه بايد پذيرفت حرف ارائه نظريه و مطالعه آن كافي نيست اگر چه لازم است و مهمترين وظيفه علم حقوق كشف حقيقت و اجراي عدالت مي باشد ، پس بايد ضمن مطالعه نظريات دانشمندان حقوقي بايد به تطبيق آن با ساير قوانين در عمل آن را به كار بگيريم و همچنين از ساير علوم مثل پزشكي قانوني – پليس علمي و جامعه شناسي جنايي و روانشناسي جنايي و مردم شناسي و غيره ياري بجوئيم تامين تا ضمن حركت در مسير درست و با كشف حقيقت ، عدالت را اجرا نماييم. با توجه به مقدمه فوق هدف و انگيزه اصلي از اين تحقيق ارائه ادله كار آمد در جهت اثبات كيفري در حقوق ايران و مقايسه آن با حقوق جزاي مصر در موارد مشابه و همچنين بررسي ادله موجود در حقوق جزاي دو كشور و همچنين بررسي ادله جديد در قانون جزاي ايران و مصر است. در خصوص پیشینه تحقيق بايد بيان نمود كه تاكنون در كتابي به طور مستقل به برسي تطبيقي ادله اثبات كيفري در قانون جزاي ايران و مصر پرداخته نشده است هر چيز به طور مجزا به بررسي ادله موجود در حقوق جزاي هر كدام از كشور هاي ايران و مصر پرداخته شده است اما به صورت تطبيقي ادله موجود در حقوق جزاي دو كشور ايران و مصر پرداخته ام .

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - فایل Word قابل ویرایش 511 کیلوبایت docx ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده