این پایان نامه به صورت فایل Word توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و به صورت رایگان ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه :  حقوق كودك – کارشناسی رشته حقوق

شرح مختصر :

در ترم آخر دورة كارداني و آشنا شدن با كنوانسيون حقوق كودك و آگاهي به اينكه كشورهاي مختلف با نژاد، رنگ، زبان و مذاهب متفاوت گرد آمدند و براي بي گناه ترين مخلوق خدا قوانيني را با نام حقوق به رسميت شناخته اند تا از ظن و سوء استفاده ها و سكنجه هاي افراديكه به خود اجازه مي دهند تا با پاكترين و معصوم ترين بندة خدا چنين رفتاري داشته باشند برخورد جدي مي شود و در صورت لزوم محاكمه.

و يا والديني كه به هر طريقي با كودكشان آنگونه كه بايد و شايد رفتار نمي كنند و از جهت آموزشي، رسيدگي لازم به عمل نمي آورند و يا بدليل عدم امكانات مالي كودكشان از حق برخورداري از آموزش و پرورش محروم است و اين قوانين تضميم مي نمايد كه كودك به تمام حق و حقوق خودش برسد و به اين منظور به وي كمك‌هاي شاياني مي شود و كشورهاي عضو كنوانسيونهاي حقوق كودك نيز چنين تضمين كرده اند. حال آنكه چگونه، چطور و به چه اندازه به اين امر اهميت داده و عمل مي كنند.

اين نوشته مشتمل بر ۶ فصل مي باشد كه بنا به ضرورت مطالبي در آن گنجانده شده است در فصل اول سؤالات اصلي مطرح مي شوند. سپس فرضيه اصلي بيان شده و به دنبال آن پيشنهادهايي كه براي نتيجة تحقيق زده شد. فرضيه هاي فرعي را بوجود آوردند فرضيه ها و سؤال اصلي ما را در تعيين اهداف مورد نظر راهنمايي، و در اهداف تحقيق هدفهاي كلي را بيان نموديم.

انتخاب روش تحقيق، ارتباط مستقيمي به موضوع تحقيق دارد و در آن بيان مي شود كه براي موضوع انتخابي چه روشي مناسب تر است. و سپس موانع و مشكلات و محدوديتهاي روش تحقيق بيان شده است.

در فصل دوم، وضعيت حقوق كودك در نظام جمهوري اسلامي ايران مورد مطالعه و نقد و بررسي قرار گرفته، سپس دستگاهها و سازمانهاي دولتي كه مسؤوليت اجراي قوانين و مقررات مذكور را رب عهده دارند و اقداماتي كه در رابطه با كودك انجام داده يا مي دهند مطالعه شده و در پايان فصل دوم سازمانهاي دولتي فعال در زمينه حقوق كودك، ظرفيتهاي آنها و مشاركتي كه مي توانند در حمايت از كودك، نهاد ملي داشته باشند تعيين شده است.

در فصل سوم، كنوانسيون حقوق كودك و فصل چهارم مباني حقوق كودك و اعلاميه جهاني حقوق كودك و در فصل پنجم، محتواي تحقيق قرار گرفته است.

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - فایل Word قابل ویرایش 414 کیلوبایت zip ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده