این پایان نامه به صورت فایل Word توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و به صورت رایگان ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه :  تعارض و مذاكره – کارشناسی رشته حقوق

شرح مختصر :

تعریف تصرف عدوانی

هيچ نوع كمبودي در مورد تعريف تعارض وجود ندارد. علي‌رغم معاني گوناگوني كه اين اصطلاح به خود اختصاص داده است، اساس اغلب تعاريف را چند مضمون مشترك تشكيل مي‌دهند. نخست اين كه بايد طرف‌هاي تعارض آن را ادراك كنند: يعني اگر هيچ كس از وجود تعارضي آگاه نباشد، توافق عمومي بر اين است كه تعارضي وجود ندارد. دو ويژگي ديگر كه در كلية تعاريف مشترك هستند، عبارتند از: وجود مخالفت يا ناسازگاري و نيز نوعي تعامل.

پس ما مي‌توانيم تعارض[۱] را به صورت فرايندي تعريف كنيم كه هنگامي آغاز مي‌شود كه يكي از طرف‌ها چنين احساس كند كه طرف ديگر بر چيزي كه براي طرف نخست اهميت دارد، تاثيري منفي باقي مي‌گذارد يا در شرف آن است كه چنين كند. اين تعريف تعمدا وسيع ارائه شده است. اين تعريف هم چنين از اصطلاح فرايند[۲] استفاده كرده است كه نشان دهد نبايد به تعارض به عنوان يك رويداد مجزا نگريست، بلكه بايد آن را رويدادي با علل، انگيزش‌ها و مقاصد و نيات دانست. اين تعريف توضيح دهندة اين نكته در هر گونه فعاليت جاري به هنگامي است كه يك تعامل، متحول» و يه تعارض ميان طرف هاي تعامل تبديل مي‌شود. اين تعريف در برگيرندة طيف گسترده اي از تعارضات است كه افراد در سازمان‌ها تجربه مي‌كنند: ناسازگاري اهداف، تفاوت در تفسير حقايق، بروز اختلاف نظر براساس انتظارات رفتاري، و نظاير آنها. تعريف ما هم چنين به قدري انعطاف‌پذير است كه طيف كاملي از سطوح تعارض، اعمال آشكار و خشونت آميز تا اشكال ظريف‌تر مخالفت و اختلاف نظر را در بر مي‌گيرد.

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - فایل Word قابل ویرایش 133 کیلوبایت docx ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده