این پایان نامه به صورت فایل Word توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و به صورت رایگان ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه :  مفهوم حق حريم خصوصي در رويه كميته حقوق بشر – کارشناسی رشته حقوق

شرح مختصر :

در اين مورد، طرف هاي دعوي مايل بودند بنا به دلائل مذهبي نام خود را تغيير دهند؛ آنها ادعا مي كردند كه دولت عضو، مانع از تغيير نام آنها شده و بنابراين ماده ۱۷ را نقض كرده است. اكثريت اعضاي كميته پذيرفتند كه ماده ۱۷ ميثاق نقض شده است. آنها درباره اين كه آيا يك شخص مي تواند نام خانوادگي خود را تغيير دهد يا خير و اين كه آيا هويت آنها در چارچوب حريم خصوصي قرار مي گيرد يا خير، نظرات زير را ارائه نمودند: «اولين موضوعي كه كميته بايد تكليف آن را روشن كند، اين است آيا ماده ۱۷ ميثاق حق انتخاب و يا تغيير نام افراد را مورد حمايت قرار مي دهد يا خير. نظر كميته اين است كه ماده ۱۷، در ميان ساير موارد، تصريح مي دارد كه هيچ كس نبايد در زندگي خصوصي و خانواده و اقامتگاه يا مكاتبات مورد مداخلات خودسرانه يا خلاف قانون قرار گيرد. نظر كميته اين است كه مفهوم حريم خصوصي دلالت دارد بر حيطه زندگي يك شخص كه در آن، او مي تواند آزادانه هويت خويش را ابراز نمايد، خواه از طريق برقراري ارتباط با ديگران يا به تنهايي. كميته بر اين عقيده است كه نام خانوادگي يكي از اجزاي مهم هويت يك شخص است و حمايت در مقابل مداخلات خودسرانه يا خلاف قانون در حريم خصوصي وي شامل حمايت درمقابل مداخلات خودسرانه يا خلاف قانون در حق انتخاب و تغيير نام فرد هم مي شود. براي مثال اگر دولتي مجبور شود به تمام خارجي ها بگويد كه بايد نام خانوادگي خود را تغيير دهند، اين امر به معناي مداخله و درنتيجه نقض ماده ۱۷ است. حال اين مسئله مطرح مي شود كه آيا امتناع مقامات دولتي از به رسميت شناختن تغيير نام نيز فراتر از حد و مرز مداخله مجاز كه معناي ماده ۱۷ مي باشد است يا خير.»[۶]

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - فایل Word قابل ویرایش 65 کیلوبایت zip ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده