این پایان نامه به صورت فایل Word توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و به صورت رایگان ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه :  نقش قرارداد کار در روابط کارگر و کارفرما – کارشناسی رشته حقوق

شرح مختصر :

روابط بين كارگر و كارفرما به معنايی كه امروز در حقوق كار مورد توجه است و در تعهد يكطرف ( كارگر ) به قرارداد نيروی كار خود در اختيار و تحت اداره ديگری (كارفرما) در برابر عوض معين خلاصه می شود ، اگر چه طی قرون در جوامع مختلف بشری وجود داشته است ، اما مقررات حاكم بر اين روابط همواره يكسان نبوده و دستخوش تحولات زيادی شده است .
از آن زمان كه انسانها از زندگی ساده غارنشينی و شكار حيوانات دست برداشتند و برای ادامه زندگی مجبور به اتخاذ روشهای توليدی پيچيده تری شدند رفته رفته دسته ای از افراد بشر به جای اينكه خود مستقيماً كار كنند از كار ديگران استفاده می نمودند و به آنها چيزی ( بصورت غذا، لباس ومسكن و بعداً وجه نقد ) می پرداختند . با اين تغيير وتحول رابطه كار بوجود آمد . عده ای نيروی كار خود را در اختيار ديگری مي گذاردند و از راه عوضی كه بدست می آوردند زندگی خود را تأمين می نمودند. در برابر دسته ديگری از كار دسته اول برای گرداندن چرخ كارهای توليدی و جلب منفعت استفاده می كردند . اين وضع در جوامع امروز نه تنها وجود دارد بلكه روزبه روز بر سیطره و دامنه آن افزوده می شود .

تا به آنجا كه به نظر بعضی از متخصصين حقوق كار ، درآينده نزديكی اكثريت اعضاء جامعه را كسانی تشكيل می دهند كه مزد بگير بوده و تحت تبعيت (۱) و دستور ديگری كارخود را انجام ميدهند و بدين سان اكثريت مردم مشمول مقررات كارخواهند شد .
برای رسيدن به مرحله فعلی، و ايجاد مقررات خاص و ويژه ای كه حاكم بر روابط بين كسانی كه كار می كنند، راه دور و درازی پيموده شده است . كار مدتها مفهومی پست و تحقيرآميز داشت و قدرتمندان جامعه خود تن به كار نمی دادند و برای انجام كارهای خويش افراد ديگر را به صورت برده و رعيت وخادم در خدمت خود در می آوردند و از كار ايشان استفاده می كردند.

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - فایل Word قابل ویرایش 34 کیلوبایت zip ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده