این پایان نامه به صورت فایل Word توسط سایت دانلودپک با لینک مستقیم و به صورت رایگان ارائه می شود. که می توانید در انتهای این باکس آنرا دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه :  گزارش کار وکالت – کارشناسی رشته حقوق

شرح مختصر :

خواهان دادخواستي به طرفيت محمدجواد منصوب به خواسته مطالبه اجرت المثل تقديم دادگستري همدان نموده به اين شرح كه :

احتراماً باستحضار ميرساند اينجانب محمد حسين منصو ب حسب تصوير مصدق دفترچه مالكيت شماره ۲۱۷۹۲۰ مالك ششدانگ يك قطعه زمين بمساحت ۴ هكتار از پلاك ثبتي ۱۳/۱۶ ميباشم كه از ناحيه خوانده اقدام به حفر چاه جهت انبار يا عبور خط لوله گاز در زمين اينجانب نمودند كه از طريق كيفري پرونده اي تشكيل گرديد كه در شعبه ۱ تحت كلاسه ۷۹/۱/۱۲۴ به نتيجه اي نرسيد و حالا با توجه به اينكه من مالك آنجا هستم و اگر خوانده مقداري از زمين مرا تحت اختيار خود قرار داده لااقل اجرت المثل ايام تصرف آنرا محاسبه و به اينجانب پرداخت نمايد كه تقاضاي رسيدگي دارم .

پس از الصاق تمبر از طريق معاونت دادگستري همدان به شعبه ۲۳ دادگاه عمومي همدان ارجاع ميشود و قاضي محترم شعبه ۲۳ دستور تعيين وقت و ثبت و ابلاغ و ارسال نسخه ثاني دادخواست به خوانده و وقت رسيدگي به خواهان را ميدهد وقت رسيدگي تعيين و به خواهان ابلاغ حضوري و به خوانده طبق ماده ۷۵ قانون آئين دادرسي مدني ابلاغ ميگردد .

اطلاعات دانلودی

لینک دانلود نسخه توضیحات حجم فرمت پسورد فایل
دانلود - فایل Word قابل ویرایش 755 کیلوبایت zip ندارد
پسورد فایل ها (درصورت نیاز): www.downloadpack.ir

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود، به روی دکمه قرمز رنگ “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadpack.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz

سیستم مورد نیاز

راهنمای نصب

تبلیغات

هاست

تبلیغات

آتلیه

تبلیغات

انتقال دهنده